„OBÓZ SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH „BEZPIECZNI AKTYWNI ZDROWI - ŚLEMIEŃ 2022”

 
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
W dniach 11.07.2022 r. do 20.07.2022 r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Ślemieniu odbył się „Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Bezpieczni Aktywni Zdrowi - Ślemień 2022” organizowany po raz kolejny przez Ochotniczą Straż Pożarną w Malcu. Uczestnikami obozu byli przedstawiciele MDP OSP Malec, MDP OSP Nidek, MDP OSP Wieprz, MDP OSP Bobrek oraz podopieczni Wioski Dziecięcej im. Janusz Korczaka w Rajsku.

Czytaj więcej: „OBÓZ SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH „BEZPIECZNI AKTYWNI ZDROWI -...

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia – ślub Marleny i Kamila

 
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „STRAZ STRAZ”
Końcem maja strażacy naszej jednostki przy wsparciu MDP przygotowali niespodziankę dla druhny z naszej jednostki w dniu ślubu. W drodze na zaślubiny na tradycyjnej ślodzę na Marlenę i Kamila czekało zadanie bojowe, z którym przyszli małżonkowie poradzili sobie wzorowo. 

Czytaj więcej: Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia – ślub Marleny i Kamila

Szkoła Liderów OSP – kolejne spotkanie

 
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Kolejny, bo już drugi zjazd Szkoły Liderów OSP - Zarządzanie i komunikacja w zespole OSP odbył się w sobotę 21 maja w Zajeździe Jurajskim w Podlesicach k/Zawiercia
w ramach projektu ZOSP RP Potencjał Młodych, w którym uczestniczyło 100 druhów z 50 jednostek z całej Polski. Nasze druhny Ewa i Aleksandra Jonkisz tym razem wzięły udział w cyklu szkoleń na temat poprawnej komunikacji w szeregach OSP, szczególnie w Zarządzie jednostki.