19 stycznia odbyła się druga prezentacja spektaklu pt. „Baśniowe opowieści – wielkie zamieszanie” przedstawiona przez Amatorską Grupę Teatralną „Florki” działającej przy Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Malcu.

Jak mówili sami aktorzy trema była niemała, a skład widowni nie poprawiał sytuacji. Na spektakl zaproszeni zostali babicie i dziadkowie młodych druhów z okazji ich zbliżającego się święta.

Swoją obecnością zaszczycili również komendant miejsko-gminny ZOSP RP OG Gminy Kęty Józef Szafran oraz prezes honorowy OSP Malec Antoni Wadoń.

Ostatecznie wszystko przebiegło według scenariusza, a na koniec przy kawie w formie prezentacji młodzież przedstawiła przegląd swojej zeszłorocznej działalności.