Przez ostatnie dwa tygodnie wiele zaangażowania poświęciliśmy na zorganizowanie paczki dla jednej z potrzebujących rodzin zarejestrowanych w systemie Szlachetnej Paczki.

„SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. A my tworzymy rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi.” – czytamy na stronie www.szlachetnapaczka.pl

Ostatecznie udało się zebrać wszystkie wyznaczone artykuły, a po kontaktach z wolontariuszami dołączyliśmy do paczki dodatkowe rzeczy. W pakowanie i przyozdabianie paczki przyłączyła się również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Malec.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego celu.