Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Malec została wyróżniona i nagrodzona w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Najlepsi z Najlepszych" na wzorową MDP i jej opiekuna.

Konkurs organizowany jest corocznie przez Związek OSP RP w Warszawie. Nasza młodzież otrzymała nagrodę w formie bonu o wartości  1 000 zł .

Ogólnopolski Konkurs na Wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej opiekuna miał na celu wyłonienie najbardziej aktywnych i wyróżniających  się MDP w kraju , których działalność i praca  przyczynia się do popularyzowania ochrony przeciwpożarowej i zasad bezpieczeństwa oraz tradycji ruchu strażackiego .

Gratulujemy drużynie wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz naszej jednostki.