Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „STRAZ STRAZ”
Końcem maja strażacy naszej jednostki przy wsparciu MDP przygotowali niespodziankę dla druhny z naszej jednostki w dniu ślubu. W drodze na zaślubiny na tradycyjnej ślodzę na Marlenę i Kamila czekało zadanie bojowe, z którym przyszli małżonkowie poradzili sobie wzorowo. 
 
Potem przy Kościele Parafialnym w Malcu po zakończeniu mszy ślubnej stworzyliśmy swoisty szpaler z honorami, przez który przeszli nowi małżonkowie. Na zakończenie druh prezes Jacek, druh naczelnik Kamil i druh gospodarz Bartek wręczyli Nowożeńcom prezenty. Wśród upominków znalazły się obrazy autorstwa naszej MDP, które pokazywały Marlenę działającą od lat w szeregach naszej OSP. 
 
Życzymy Wam Nowożeńcy abyście byli dojrzali, troskliwi i wzajemnie odpowiedzialni, niech uśmiech zawsze gości na Waszych twarzach, a Wasza wielka miłość niech nigdy nie przemija, przezwyciężając wszystkie trudy życia, a przy tym nie zapominali o naszej strażackiej braci. 
 
Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia!