Brak dostępnego opisu zdjęcia.
W maju z okazji dni ochrony przeciwpożarowej dzieci i młodzież z wychowawcami ze Szkoły Podstawowej w Malcu odwiedziły naszą Remizę. Uczniowie odwiedzili wystawę historyczną „Skromni, wielcy bohaterzy – spotkania przy Dzwonnicy, a jak to z Malcem było…” . 
Następnie członkowie naszej MDP przygotowali dla kolegów ze szkoły pokaz gaśniczy oraz formy postępowania w akcjach ratowniczych i sposobie zabezpieczenia terenu. Następnie młodzież została oprowadzona po remizie i wysłuchała pogadanki z zakresy pierwszej pomocy przed medycznej, a także rozważnego i bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrożenia pożarowego. 
 
Nie obyło się bez zabaw integracyjnych, ćwiczeń strażackich oraz poczęstunku przygotowanego dla zacnych gości.
Podczas spotkania uczniowie zwiedzili pomieszczenia remizy, poznali dokładnie wyposażenie samochodu strażackiego i umundurowania bojowego . Obejrzeli galerię fotograficzną i bogate zbiory kronikarskie jednostki.
Wizytę uczniów w naszej remizie potraktowaliśmy jako doskonałą formę prewencji.
 
Już dziś zapraszamy do służby w szeregach naszej MDP !!!