8 czerwca 2019 r. odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Gminy Kęty. Zawody rozegrane zostały w trzech konkurencjach: musztra pododdziału pożarniczego, sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. W zawodach Ochotniczą Straż Pożarną w Malcu reprezentowały 4 drużyny

Dziewczęta 10-15 lat,chłopcy 10-15 lat, kobiety oraz seniorzy. 

Wszystkie nasze drużyny uplasowały się na podium. Na podstawie przeprowadzonych konkurencji i uzyskanych wyników przez poszczególne drużyny, komisja sędziowska ustaliła następującą kolejność drużyn w poszczególnych grupach wiekowych:

Dziewczęta wg regulaminu CTIF
I miejsce – OSP Kęty Podlesie
II miejsce - OSP Malec
III miejsce – OSP Łęki

Chłopcy wg regulaminu CTIF
I miejsce - OSP  Malec
II miejsce – OSP Bielany
III miejsce - OSP Kęty

Seniorzy – kat. A
I miejsce – OSP Bielany I
II miejsce – OSP Malec
III miejsce – OSP Nowa Wieś

Kobiety – kat. C
I miejsce – OSP Bielany
II miejsce – OSP Malec
III miejsce – OSP Łęki

Gratulujemy !!!

Galeria zdjęć: