9-11 lutego 2020 r.  odbył się  „IV Rajd Pieszy MDP OSP Malec  - Trzonka 2019” . Tradycyjnie  gościliśmy w Gospodarstwie Agroturystycznym u Państwa Frąszczaków  „Na Złotej Górce”.

 I kolejne  szaleństwo ! -  na sankach, ślizgach, workach z sianem, kurtkach.  Ciepło kominka i kreatywne zimowe zabawy na śniegu  długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników Rajdu. Wspólnie posiłki oraz  wieczory połączone z  warsztatami teatralnymi, tańcami a także grami i zabawami integracyjnymi stworzyły kolejny raz niesamowitą atmosferę. Dały wszystkim młodym druhom, ale i opiekunom wiele radości i napełniły pozytywną energią.

 Mamy wielką nadzieje, że nic nie pokrzyżuje nam planów i  przyszłym roku tradycyjnie wyruszymy  na już  „V Jubileuszowy Zimowy  Rajd Pieszy  MDP OSP Malec -Trzonka 2021” !

Galeria zdjęć: