„V Jubileuszowy Zimowy Górski  Rajd Pieszy MDP OSP Malec -2021  ”

Korzystając z wprowadzenia nowych, łagodniejszych zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19 wyruszyliśmy  na  tradycyjny  Zimowy Górski Rajd Pieszy MDP - bardzo ważny, gdyż JUBILEUSZOWY !

Kolejna długa trasa i szaleństwo na sankach, ślizgach, workach z sianem, kurtkach  oraz kreatywne zimowe zabawy. Na długo uczestnicy Rajdu będą wspominać smak pieczonego chleba, pieczonych ziemniaków i oczywiście pomidorowej zupy. Właśnie takie elementy od lat tworzą niesamowitą atmosferę Zimowych Rajdów MDP. Dają wiele radości i napełniają  pozytywną energią małych,  dużych,  a szczególnie opiekunów  wyprawy.

Górskie zimowe krajobrazy  zachwyciły nas nie po raz pierwszy. Udało nam się podczas Rajdu uchwycić urok i czar pobliskiej niesamowicie ośnieżonej górskiej okolicy. Zimowe krajobrazy zachwyciły, wzbudziły podziw i wywołały bardzo pozytywne emocje u wszystkich piechurów MDP.

Galeria zdjęć: