Pięknie prezentuje się nowa sala w OSP Malec, wraz z zapleczem kuchennym, którą generalnie sami odremontowali druhowie. Prace remontowe wykonali we własnym zakresie, ponosząc jak najmniejsze koszty.

Na sali zostały m.in. pomalowane ściany wykonano nową dekorację, wymieniono świetlenie, zamontowano lustra. W pomieszczeniach kuchni położono nową glazurę, zakupiono sprzęt, nową zastawę stołową oraz wszelkie niezbędne akcesoria kuchenne.

Nastąpiła pozytywna zmiana w ogólnym wizerunku sali i całego zaplecza gospodarczego.

Zarząd OSP Malec składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy poświęcili swój wolny i zaangażowali się w prace  remontowe Sali oraz pomieszczeń w budynku remizy. Prac remontowo-wykończeniowych było bardzo dużo. Prace trwały cały styczeń oraz część lutego. Mamy nadzieję, że na zbliżającym się Zebraniu Walnym będzie można ocenić niesamowite efekty wspólnej pracy i zaangażowania druhów OSP Malec.

Na szczególne podziękowania zasługują sponsorzy i sympatycy OSP Malec, którzy materialnie i rzeczowo wsparli naszą remontową inwestycję.

Galeria zdjęć:  Remont, remont... i po remoncie...!