W weekend 22-24 lutego odbył się III Rajd Pieszy MDP OSP Malec  - Trzonka 2019. Kolejny raz gościliśmy w Górskim Gospodarstwie Agroturystycznym u Państwa Frąszczaków  „Na Złotej Górce”. ;)

 Szaleństwo na sankach, ślizgach, workach z sianem i czym się da, śnieżne bitwy i dziwne zimowe zabawy na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników Rajdu. Wieczory spędzone wspólnie przy kominku połączone z  warsztatami teatralnymi, a także grami i zabawami integracyjnymi stworzyły niesamowitą atmosferę, dały wiele radości i napełniły pozytywną energią małych i dużych uczestników tej wyprawy.

Jak zwykle zabawa była przednia, a wyśmienita atmosfera spowodowały, że czas płynął tak szybko i zanim się obejrzeliśmy trzeba było wracać. Mamy wielką nadzieje, że przed nami jeszcze wiele takich udanych Górskich Zimowych Rajdów! :)

Galeria zdjęć: Rajd Pieszy Trzonka - 08-10.02.2019r.