Zwycięzcą III Turnieju Siatkarskiego jednostek OSP Gminy Kęty została po raz kolejny jednostka OSP Malec, która odzyskała puchar po ubiegłorocznym zwycięzcy OSP Bielany. Nasi druhowie wygrali również Turniej Mistrzostw Wsi w Siatkówce Trójek zorganizowany przez LKS ZGODA w Malcu.

W dniu 26.01.2019 na hali sportowej w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki odbył się Turniej Siatkarski Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Kęty. Organizatorem turnieju był ZOSP RP Oddział Gminny Kęty. Naszą jednostkę reprezentowali druhowie: Bartłomiej Ćwiertnia, Rafał Adamowicz, Stanisław Marszałek, Paweł Paw, Przemysław Kuwik, Paweł Kuwik, Mateusz Lekki.

Nasi strażacy zdobyli pierwsze miejsce w turnieju nie tracąc przy tym żadnego seta.

 

Wyniki turnieju:

I miejsce OSP Malec

II miejsce OSP Kęty Podlesie

III miejsce OSP Bielany

 

Następnego dnia 27 stycznia 2019r. odbył się Turniej Mistrzostw Wsi w Siatkówce Trójek zorganizowany przez LKS ZGODA w Malcu. I miejsce zdobyli nasi druhowie.

Na podium stanęli: Bartłomiej Ćwiertnia, Kamil Gibas, Rafał Adamowicz oraz Paweł Kuwik.

 

Wielkie gratulacje!