Na zaproszenie Burmistrza Gminy Kęty Drużyna MDP OSP Malec wraz z opiekunami, a dokładnie Amatorska Grupa Teatralna FLORKI wzięła udział we wspólnym kolędowaniu na Kęckim Rynku, które odbyło się 6 stycznia 2019 r. w Święto Trzech Króli.

Atrakcją wyjazdu dla wielu druhów okazało się korzystanie ze środka komunikacji miejskiej MZK. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie nasze kolędnicze stroje, które uznane zostały za nie lada atrakcję dla innych pasażerów.

Naszym udziałem w tym spotkaniu było kolędnicze przedstawienie wykonane według scenariusza tegorocznego kolędowania w naszym sołectwie. W repertuarze imprezy usłyszeć można było najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, ale również zobaczyć inne formy wyrazu artystycznego w wykonaniu wielu zdolnych artystów.

Galeria zdjęć: Kolędowanie na Kęckim Rynku 06.01.2019r.