W ramach działalności Amatorskiej Grupy Teatralnej FLORKI członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Malec wraz z opiekunami po raz kolejny zorganizowali wspólne kolędowanie. ;)

Kolędnicy ponownie  odwiedzili w okresie między-świątecznym strażackie rodziny oraz członków wspierających i sympatyków pożarnictwa, śpiewając kolędy oraz przedstawiając krótką część artystyczną według pomysłowego i tematycznego scenariusza.

Piękny czas kolędowania po raz kolejny poruszył serca wielu naszych strażackich rodzin. To piękna polska tradycja.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i przyjęcie naszych małych zdolnych i utalentowanych druhów- kolędników. To dzięki waszemu wsparciu nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza ma szanse na rozwój, kształcenie i pogłębianie umiejętności strażackich oraz na możliwość godnego reprezentowania swojej działalności. 

Galeria zdjęć: Kolęda 27-28.12.2018r.