Kolejny raz wprowadzeniem do niepowtarzalnego klimatu świąt Bożego Narodzenia było strażackie spotkanie opłatkowe przygotowane przez Zarząd dla druhów szczególnie zaangażowanych w życie jednostki, druhów seniorów oraz druhów MDP.

Spotkanie  tradycyjnie rozpoczęto modlitwą pod przewodnictwem proboszcza naszej parafii
ks. Mariana Mazurka. Sołtys Malca Kazimierz Tolarczyk był również naszym gościem.

Dzień później odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
 Już od kilku lat druhowie MDP spotykają się, aby wraz z zaproszonymi gośćmi poczuć namiastkę świątecznej atmosfery.

Najważniejszym punktem tych skromnych  uroczystości było złożenie życzeń świąteczno-noworocznych połączone z tradycyjnym przełamaniem się opłatkiem. Życzenia świąteczne wyrażano w różnej formie.: od błyskotliwych i pełnych humoru wystąpień, po krótkie, ale jakże prawdziwe
i szczere słowa. Wspólna kolacja nie obyłaby się bez tradycyjnego maleckiego karpia.

Galeria zdjęć: Wigilijka OSP i MDP 15 i 16.12.2018r.