8 grudnia 2018 r. w Samorządowym Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2 w Chełmku odbył się II Turniej Tenisa Stołowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Oświęcimskiego zorganizowany przez Oddział Powiatowy ZOSP RP w Oświęcimiu.

W turnieju indywidualnym wzięło udział 20 zawodników spośród członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu oświęcimskiego. Naszą Drużynę reprezentowali: Marlena Słowiak, Maciej Gałdyn i Dominik Kuwik, który zdobył III miejsce w turnieju.

Najlepszym okazał się Sebastian Tomczyk i zdobył I miejsce, II miejsce wywalczyła Beata Nowak, oboje z MDP Głębowice. 

W turnieju uczestniczyli również druhowie z MDP: Bulowice, Osiek, Bobrek, Gorzów, Harmęże. Młodzież dopingował obecny na turnieju Kapelan strażaków ochotników ks. Rafał Ryczek.

Pamiątkowe puchary i nagrody, ufundowane przez Samorząd Powiatu, oraz gadżety reklamowe, ufundowane przez Burmistrza Chełmka, wręczyli: prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Jerzy Obstarczyk oraz prezes Zarządu Oddziału Gminnego Tomasz Szostek.

Turniej miał na celu popularyzację tenisa stołowego wśród strażaków. :)

Galeria zdjęć: Turniej tenisa stołowego 08.12.2018r.