6 grudnia 2018 r., już tradycyjnie, gościliśmy w naszej Remizie zacnego gościa jakim był Jego Wielebność Święty Mikołaj. ;)

Przed przybyciem długo wyczekiwanego gościa młodzi druhowie, a zarazem członkowie Amatorskiej Grupy Teatralnej FLORKI, przeprowadzili warsztaty teatralne połączone z próbą generalną według scenariusza Kolędy, którą Drużyna pragnie przedstawić również w tym roku.

Podczas wizyty św. Mikołaja nie zabrakło radości, uśmiechów, słodkiego poczęstunku oraz obietnic składanych naszemu gościowi, a dotyczących posłuszeństwa wobec swoich opiekunów MDP.

Każdy druh otrzymał wspaniały prezent. Pozostaje nadzieja, że za rok spotkamy się ponownie w tak wyjątkowych i radosnych okolicznościach. ;)

Galeria zdjęć: Mikołajki 06.12.2018r.