10 listopada na "Strzelnicy na górce" odbył się Turniej Strzelecki jednostek OSP Gminy Kęty, już po raz 40. zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Kętach

Naszą jednostkę reprezentowali:

MDP: Marlena Słowiak, Gabriela Szarek, Hubert Wójcicki

Seniorzy: Aleksandra Jonkisz, Bartłomiej Ćwiertnia, Kamil Gibas

 

Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: MDP 16-18 lat i Seniorzy. Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali gospodarze obiektu - Grupa Operacyjna Kęty.

Szczególnym gościem był Prezes Honorowy Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kętach druh Jan Christ, który jako prezes ówczesnego Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego był inicjatorem pierwszych takich zawodów 1978 roku.

 

Wyniki przedstawiały się następująco:

MDP:

1. miejsce - Bielany

2. miejsce -  Kęty

3. miejsce -  Bulowice

 

Seniorzy:

1. miejsce - Bielany

2. miejsce - Bulowice

3. miejsce - Nowa Wieś

Galeria zdjęć: Zawody strzeleckie 10.11.2018r.