15 września na stadionie w Czarnym Dunajcu odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP województwa małopolskiego, do których kwalifikacje zdobyły zwycięskie drużyny w zawodach powiatowych. Drużyna OSP Malec zarówno w roku 2015 (zawody powiatowe w Malcu) jak i w 2017 (zawody powiatowe w Brzeszczach) górowała w powiecie oświęcimskim zdobywając pierwsze miejsca i na to wydarzenie czekała aż 3 lata.

Dobry start w Sztafecie pożarniczej jak i w zadaniu  bojowym zapewnił naszej jednostce miejsce w pierwszej dziesiątce klasyfikacji końcowej wśród 24 drużyn.

Podsumowania zawodów dokonali małopolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Stanisław Nowak oraz prezes zarządu wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie druh Edward Siarka.

Gratulujemy!