W sobotę 2 czerwca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wzięła udział w III Festiwalu Piosenki  „Victoria” Witkowice 2018, który odbył się w Witkowicach „Pod Gojami”. Drużyna zaprezentowała wspólnie przygotowaną piosenkę, a następnie podziwiała występy pozostałych uczestników wśród, których znalazły się dwie druhny z naszej drużyny: Wiktoria Gąsiorek, która zwyciężyła konkurs oraz Weronika Gałdyn, która otrzymała nagrodę publiczności.

Piknik był dla nas okazją do pogłębienia zdolności nie tylko wokalnych, ale także siatkarskich. Po części artystycznej cała drużyna wzięła udział w ćwiczeniach z piłki siatkowej, a później zagrała mecz.  Pomimo burzowej pogody i ciężkiej przeprawy w deszczowych warunkach wszyscy świetnie się bawili, a cała drużyna wróciła bezpiecznie do domu.

Serdecznie dziękujemy prezesowi UKS „Victoria” Kazimierzowi Hankusowi za zaproszenie na festiwal oraz gościnę. Mamy nadzieję, że „Pod Gojami” jeszcze zawitamy, i to nie raz .