W minioną sobotę 26 maja troje członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wzięło udział w Gminno-Powiatowym Turnieju Strzeleckim zorganizowanym przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kętach oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Oświęcimiu we współpracy z Grupą Operacyjną Kęty.

W zawodach wystartowało 10 drużyn. Naszą jednostkę reprezentowali: Roksana Niedziela, Dominik Kuwik oraz Miłosz Kawczak, który został najmłodszym uczestnikiem zawodów.

Podczas turnieju każdy z zawodników miał możliwość uczestniczenia w krótkim szkoleniu z rozkładania i składania karabinku AK-47, potocznie zwanego kałasznikowem przygotowanym przez organizatorów

Na zakończenie poranka zmagań drużyny spotkały się przy ognisku i wspólnym pieczeniu kiełbasek.